Dimethicones

SKD-50 - je silikónová kvapalina, ktorá pridáva pokožke jemnosť a zamatovosť. Ošetruje poškodené vlasy. Má dlhotrvajúci účinok, je odolná proti zmývaniu.

 

SKD-54 - je silikónová kvapalina, prevažne  jednozložková na základe cyklometikonu pentameru. Je bezfarebná tekutina bez vône nevyvolávajúca podráždenie. Pohodlná v používaní a naniesení, pridáva pokožke pocit jemnosti a hladkosti. Má vysokú zlúčiteľnosť s väčšinou kozmetických prísad a pritom nenecháva usadeniny po vyparovaní. Pomáha odstrániť napätie z povrchu, rozohnať pigmenty, široko sa používa v prostrriedkoch osobnej hygieny, v takých odvetviach ako dekoratívna kozmetika, prostriedky pre starostlivosť o pleť, prostriedky pre starostlivosť o vlasy, prostriedky odolné proti uv žiareniu,  dezodoranty a antiperspiranty.

 

SKD-56 - je silikónová kvapalina, prevažne  jednozložková na základe cyklometikonu pentameru. Je bezfarebná tekutina bez vône nevyvolávajúca podráždenie. Pohodlná v používaní a naniesení, pridáva pokožke pocit jemnosti a hladkosti. Má vysokú zlúčiteľnosť s väčšinou kozmetických prísad a pritom nenecháva usadeniny po vyparovaní. Pomáha odstrániť napätie z povrchu, rozohnať pigmenty, široko sa používa v prostrriedkoch osobnej hygieny, v takých odvetviach ako dekoratívna kozmetika, prostriedky pre starostlivosť o pleť, prostriedky pre starostlivosť o vlasy, prostriedky odolné proti uv žiareniu,  dezodoranty a antiperspiranty.

 

SKD-65 - je silikónová kvapalina, prevažne  jednozložková na základe cyklometikonu pentameru. Je bezfarebná tekutina bez vône nevyvolávajúca podráždenie. Pohodlná v používaní a naniesení, pridáva pokožke pocit jemnosti a hladkosti. Má vysokú zlúčiteľnosť s väčšinou kozmetických prísad a pritom nenecháva usadeniny po vyparovaní. Pomáha odstrániť napätie z povrchu, rozohnať pigmenty, široko sa používa v prostrriedkoch osobnej hygieny, v takých odvetviach ako dekoratívna kozmetika, prostriedky pre starostlivosť o pleť, prostriedky pre starostlivosť o vlasy, prostriedky odolné proti uv žiareniu,  dezodoranty a antiperspiranty.

SKD-50 - CYKLOPENTASILOXAN A  DIMENTIKONOL

SKD-54CYKLOPENTASILOXAN

SKD-56CYKLOPENTASILOXAN a CYKLOHEXASILOXAN

SKD-65CYKLOHEXASILOXAN